مسجد حضرت قائم (عج) ارومیه

این وبلاگ صرفا جهت اطلاع رسانی برنامه های مسجد حضرت قائم(عج) و هم چنین جهت گزارش فعالیت های انجام گرفته در این مکان مقدس ایجاد شده است.

مسجد حضرت قائم (عج) ارومیه

این وبلاگ صرفا جهت اطلاع رسانی برنامه های مسجد حضرت قائم(عج) و هم چنین جهت گزارش فعالیت های انجام گرفته در این مکان مقدس ایجاد شده است.

مسجد حضرت قائم (عج) ارومیه
آدرس مسجد: ارومیه- بلوار والفجر یک- انتهای خیابان فرهنگ- مسجد حضرت قائم (عج)
تلفن: 04433384121 و 04433367200
شماره پیامکی مسجد: 30007430091013
پل ارتباطی اینترنتی: masjedeghaem72@gmail.com
پیام های کوتاه

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

بروید سراغ مخاطبتان، زبان ویژه او را پیدا کنید و اگر دیدید سخت است، یک راه میان برداریم و آن زبان خوش است. زبان خوش. خیلی جای دوری نرویم. مسجد بنده، همیشه مملو از جوانها بود. آنهایی که سنشان کفاف بدهد، می دانند. هیچ وقت مسجدی که بنده نماز می خواندم،

بچه های مسجد

1. مسجد

مسجد، نظامی اجتماعی است که در راستای تحقق آرمان های متعالی یک جامعة اسلامی مستقیماً از جانب شارع مقدس تعبیه شده و در سیره و سنت پیشوایان دینی(ع) ظاهر شده است. یکی از کارکردهای بنیادین مسجد، پرورش اعضای جامعة اسلامی است (علامه مجلسی، ج 80 ، ص 386 ، باب 8 و ج، ص 109، باب). آنچه که در سیره و سنت پیامبر و ائمة معصومین(ع) جلوه یافته، همان

بچه های مسجد


بسم الله الرحمن الرحیم

کلنگ مسجد حضرت قائم(عج) شهرستان ارومیه در سال 1372 هجری شمسی به دست حضرت آیت الله قریشی، نماینده محترم مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، به زمین زده شد. بلافاصله پس از آن اهالی خیر منطقه در جهت رونق یافتن مسجد و تکمیل سریع آن دست به دست هم دادند و هر سال که می گذشت، یکی از بناهای مسجد، مورد بهره برداری قرار می گرفت. این مسجد که در جنوب شرق شهرستان ارومیه قرار گرفته، یکی از مساجد فعال شهرستان ارومیه و استان آذربایجان غربی می باشد. از جمله ی فعالیت هایی که در این مسجد صورت می پذیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۳ ، ۱۷:۵۱
بچه های مسجد


در جلسه ای که تیرماه سال 1393 در محل مسجد حضرت قائم(عج) تشکیل یافت، اعضای جدید هیئت امنای مسجد برای یک دوره معین انتخاب شدند که اسامی ایشان به قرار زیر است:

- روحانی و رئیس هیئت امناء مسجد: حجت السلام والمسلمین حاج جواد حسین خانی

- عضو هیئت امناء و مسئول امور مالی: کربلایی جواد آشنا

- عضو هیئت امناء و مسئول تدارکات و امور فنی: حاج جعفر جوادی

- عضو هیئت امناء و تدارکات و امور فنی: کربلایی احمد حسین زاده

- عضو هیئت امناء و مسئول امور فرهنگی و جوانان: حاج رضا محمدزاده

- رابط خواهران: حاجیه خانم صفابخش

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۳ ، ۱۱:۴۵
بچه های مسجد